Робота Рівне: Юриспруденція, право - вакансії, Робота в Рівному. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Юриспруденція, право.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

Вакансії в Рівному / Вакансії в Рівному / Вакансії Юриспруденція, право, Рівне

На 18.02.2020 в нашій базі:  50 вакансій,   13715 резюме

Робота в Рівному в рубриці Юриспруденція, правоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Юриспруденція, право в Рівному. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Юриспруденція, право»).


По вашому запиту знайдено: 32 вакансій
 • Вакансія: Юрист (юрисконсульт, адвокат)

  Чомов Сергей Валентинович

  В связи с запуском нового канала в YouTube ищем юриста (юрисконсульта, адвоката) для съёмок информационных видео на различные темы юриспруденции.

  Цель канала: качественное представление правовой информации для учебных и ознакомительных целей.

  Темы подбираем индивидуально (административное право, гражданское право, налоговое право, земельное право, трудовое право,...

 • Вакансія: Державний виконавець, юрист

  Новокаховський міський відділ ДВС

  Требования: вища освіта за ступенем бакалавр, спеціаліст (або магістр) по спеціальності «Правознавство», або «Міжнародне право», володіння державною мовою, навики роботи на комп'ютері, без вимог до стажу роботи

  Обязанности: здійснення примусового виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб), виконання яких відповідно до законів України покладено...

 • Вакансія: Юрист, Помощник юриста, Помощник адвоката

  Юридическая компания Ефанова и партнеры

  Требования:

  • высшее юридическое образование;
  • коммуникабельность;
  • активная жизненная позиция;
  • большое желание добиться в юриспруденции результатов;
  • выполнение поручений руководства компании.

  Офис компании: Оболонский район г. Киева, метро Минская.

  ...
 • Требования:

  • умение грамотно говорить;
  • коммуникабельность;
  • базовое знание профессиональной темитики;
  • готовность развиваться

  Обязанности:

  * Письменно отвечать на письменные обращения потребителей риэлторских услуг;

  * Соблюдать требованию нормативных актов;

  * Риэлтор ищет возможного покупателя, арендато...

 • Вакансія: Державний виконавець

  Святошинський відділ державної виконавчої служби

  Вимоги: Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право».

  Обов'язки: здійснення примусового виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб)

  Умови: конкурс career.gov.ua/site/view-vacantion?id=18087

  ...
 • Вакансія: Секретарь/офіс менеджер

  Магістральне будівництво

  Вимоги:Вільне володіння українською, російською. мовами, англійська бажано. Акуратність, ініціативність, швидкість в роботі. Вміння працювати в режимі обмеженого часу. Проживання в Дарницькому районі м. Києва.

  Обов'язки: обслуговування офісу (чай, кофе, битові товари і т.д.), робота з оргтехнікою (сканування, друк, копіювання), контроль та замовлення канцтоварів, вхі...

 • Требуется помощник адвоката на постоянную работу с 09 до 18. Офис в центре города. Официальное трудоустройство. Испытательный срок - 3 месяца. Заработная плата обсуждается по результатам испытательного срока и зависит от уровня подготовки, наличия опыта работы, отношения к поставленным задачам, результатов.

  Требования:

  высшее юридическое образование,

  от...

 • Вакансія: Помощник частного детектива

  Детективное агентство "Детектив-ЧИК"

  Частное детективное агентство "Детектив-ЧИК", в связи с расширением штата, объявляет конкурс на замещение вакантной должности - помощник частного детектива.

  Привлечение сотрудников производится с учётом жёсткого, принципиального отбора по личностным и профессиональным качествам.

  Основные направления деятельности и работы детективного агентства на замещение ваканс...

 • Вакансія: Поліцейський

  УПП в Херсонській області

  Вимоги: Громадянство України, вільне володіння Українською мовою, фізичне та психічне здоров'я, повна загальна середня освіта, вік від 18 до 40 років, посвідчення водія категорії В (бажано), порядність та законослухняність.

  Обов'язки: патрулювання трас загальнодержавного значення, підтримання публічної безпект і порядку, виїзди на виклики "102".

  Умови: позмінний...

 • Запрошуємо на постійне місце роботи (повна зайнятість )на посаду державного виконавцяОбухівського міськрайонного відділу державної виконавчоїслужби Головного територіального управління юстиції у місті Київській області.

  Вимоги: вища юридична освіту ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння українською мовою.

  Завдання: здійсненняпримусового в...


Пошук роботи в Рівному: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Рівному. Пошук роботи в Рівному за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Юриспруденція, право з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Рівне і вакансії Рівному на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: