Робота Рівне: Юриспруденція, право - вакансії, Робота в Рівному. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Юриспруденція, право.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

Вакансії в Рівному / Вакансії в Рівному / Вакансії Юриспруденція, право, Рівне

На 31.03.2020 в нашій базі:  50 вакансій,   10849 резюме

Робота в Рівному в рубриці Юриспруденція, правоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Юриспруденція, право в Рівному. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Юриспруденція, право»).


По вашому запиту знайдено: 26 вакансій
 • Вимоги: відповідальність

  Обов'язки: підготовка документів для участі у тендері

  Умови: оптимальні

  ...
 • Компания с многолетним опытом на рынке коммерческой недвижимости ищет специалиста на вакантную должность«Юрисконсульт».

  ТРЕБОВАНИЯ:

  • Высшее юридическое образование
  • Опыт по полному юридическому сопровождению компании от 5 лет
  • Знание хозяйственного, налогового, административного права, корпоративного, земельного и процессуального права
  • О...
 • Вакансія: Поліцейський

  УПП в Херсонській області

  Вимоги: Громадянство України, вільне володіння Українською мовою, фізичне та психічне здоров'я, повна загальна середня освіта, вік від 18 до 40 років, посвідчення водія категорії В (бажано), порядність та законослухняність.

  Обов'язки: патрулювання трас загальнодержавного значення, підтримання публічної безпект і порядку, виїзди на виклики "102".

  Умови: позмінний...

 • Вакансія: Юрист (юрисконсульт, адвокат)

  Чомов Сергей Валентинович

  Для канала в YouTube ищем юриста (юрисконсульта, адвоката) для съёмок информационных видео на различные темы юриспруденции.

  Цель канала: качественное представление правовой информации для учебных и ознакомительных целей.

  Темы подбираем индивидуально (административное право, гражданское право, налоговое право, земельное право, трудовое право, финансовое право, уго...

 • Вакансія: Юрист

  ООО "Строительные Крепежные Системы"

  Строительной компании требуется юрист, с опытом работы от 2 лет в области хозяйственного и налогового права.

  Требования:

  • Высшее юридическое образование.
  • Знание корпоративного, хозяйственного, гражданского, налогового процессуального, корпоративного, земельного, трудового права.
  • Опыт работы с контролирующими органами.
  • Знание законодате...
 • Вакансія: Государственный исполнитель

  Днепровский районный отдел ГИС

  Требования: высшее образование, специальность правоведение, БАКАЛАВР, СПЕЦИАЛИСТ,МАГИСТР.

  Обязанности: исполнение решений суда и других органов, работа с документами, представительство интересов в судах

  Условия: оптимальные

  ...
 • Вакансія: Юрист

  Юридична компанія «МІКО»

  Требования: Высшее юридическое образование, стаж работы не менее 2-х лет

  Обязанности: Составление процессуальных документов

  Условия: Полная рабочая неделя с пн.-пт. с 9:00 до 18:00

  Наличие адвокатского свидетельства (или на стадии получения)

  ...
 • Вакансія: Юрист

  Издательство "ОВК"

  юрист потрібен в юридичну компанію. Повна зайнятість. З/п: 10000 грн (на руки) + проїзд + телефон + саме головне в житті - це можливість набратися досвіду у більш досвідчених фахівців. Офіс - Київ, ст.м "Мінська", 10 хв. пішки. Запис на співбесіду за телефоном. ...
 • В юридичну компанію потрібен:

  ЮРИСТ

  ГР: повна зайнятість

  з/п 10 000 грн. ( на руки) + проїзд + телефон + Саме головне в житті - це можливість набратися досвіду у більш досвідчених фахівців!

  Офіс - м. Київ, ст. м. Мінська, 10 хвилин пішки.

  Запис на співбесіду за телефоном.

  ...
 • Консультация клиентов, правовой анализ документов, подготовка проектов нотариальных действий по шаблонам (завещаний, доверенностей, договоров, заверение действительности копий с оригиналов, составление заявлений и т. д),
  входящая/исходящая корреспонденция, нотариальное делопроизводство, ведение архива, работа с документами для регистрационной службы.

  Требован...


Пошук роботи в Рівному: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Рівному. Пошук роботи в Рівному за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Юриспруденція, право з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Рівне і вакансії Рівному на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: