Робота Рівне: Людям з обмеженими можливостями - вакансії, Робота в Рівному. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Людям з обмеженими можливостями.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

Вакансії в Рівному / Вакансії в Рівному / Вакансії Людям з обмеженими можливостями, Рівне

На 23.01.2019 в нашій базі:  2 вакансій,   16877 резюме

Робота в Рівному в рубриці Людям з обмеженими можливостямиНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Людям з обмеженими можливостями в Рівному. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Людям з обмеженими можливостями»).


По вашому запиту знайдено: 3 вакансій
 • В брачное агентство требуется переводчик английского языка.

  Требования: знание английского языка( средний уровень ) ,уверенный пользователь ПК ,наличие интернета , креативность ,добросовестность, коммуникабельность, порядочность, быстрый набор текста, умение поддерживать разговор .

  Обязанности: ведение переписки , перевод корреспонденции, сопровождение клиентки.<...

 • На удаленную работу требуется ГИС специалист, картограф.

  требуется знание ArcGIS, Digitals

  обязанности :

  оцифровка данных по спутниковым снимкам.

  ...
 • Вакансія: Швеи

  Підприємство "Магнат" ХОР ВОІ СОІУ

  Только в г. ХАРЬКОВЕ требуются швеи на постоянной основе в цех по пошиву спецодежды, постельного белья, медицинских и поварских костюмов и мягкого инвентаря. Возможен вариант надомниц только для инвалидов. Работа на полную ставку, круглый год. Полный соцпакет. Сдельная оплата труда от 8000 грн.

  Требования: выполнение заказов в срок и отшив изделия целиком,...