Робота Рівне: Сільське господарство, агробізнес - вакансії, Робота в Рівному. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Сільське господарство, агробізнес.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

Вакансії в Рівному / Вакансії в Рівному / Вакансії Сільське господарство, агробізнес, Рівне

На 20.10.2020 в нашій базі:  72 вакансій,   1655 резюме

Робота в Рівному в рубриці Сільське господарство, агробізнесНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Сільське господарство, агробізнес в Рівному. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Сільське господарство, агробізнес»).


По вашому запиту знайдено: 127 вакансій
 • Вакансія: Озеленювач

  Ваш Новый Сад

  Вимоги: Бажання вчітися та працювати

  Обов'язки: Поміч спеціалісту у посадці рослин та дерев

  Умови: Робота на свіжому повірі

  Більше інформації на нашому сайті noviy-sad.com.ua

  ...
 • Вакансія: Грибовод

  Вінницький обласний центр зайнятості

  Вимоги: повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

  Обов'язки: Проводить підготовку культиваційних приміщень для вирощування грибів

  Готує різні субстрати-компости.

  Проводить компостування, пастеризацію, ферментацію, кондиціонування компостів, залежно від вибраної технології приготування компосту.

  <...
 • Вакансія: Лікар ветеринарний

  Вінницький обласний центр зайнятості

  Вимоги:

  • Вища профільна освіта.
  • Досвід роботи не менше 1 року.
  • Повинен знати:
  • Причини, механізми розвитку, клінічні прояви, методи діагностики, ускладнення, принципи лікування і профілактики хвороб тварин.
  • Список ветеринарних препаратів і засобів по догляду за великою рогатою худобою, що пройшли реєстрацію в Департаменті ветеринарії ...
 • Вакансія: Водій автотранпортних засобів

  Вінницький обласний центр зайнятості

  Вимоги:


  Пошук роботи в Рівному: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Рівному. Пошук роботи в Рівному за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Сільське господарство, агробізнес з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Рівне і вакансії Рівному на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: