Вакансія Затяжчик взуття, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Затяжчик взуття (ТОВ "Співдружність"). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Легка промисловість / Затяжчик взуття

На 29.01.2026 в нашій базі:  253 вакансій,   2251 резюме

Вакансія: Затяжчик взуття (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: Взуттєвому підприємству  по виробництву шкіряних тапочок потрібен затяжчик - ручник бажано із знанням шнурового методу затяжки (якщо Ви професіонал - цей метод легко засвоїти).</p> <p>Обов'язки: знання взуттєвого обладнання: прес для приклейки підошви, вз`єрошка, фрез урезу підошви. </p> <p>Умови: комфортне приміщення, графік роботи за домовленістю, заробітна плата від виробітку, виплачується своєчасно. Всі інші питання при співбесіді. Для іногородніх можливість проживання на території підприємства.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:



Вакансія Компанія Зарплата
Швея Вегера Неля Стефанівна 28000 грн.
Закрійник-конструктор одягу Дом моды Вознесенской 30000 грн.
Вязальщица крючком, спицами, иглами на штопку дырочек Дом моды Вознесенской 15000 грн.
Швея, майстер по ремонту одягу Вегера Неля Стефанівна 32000 грн.
Швея в цех ООО «3СМаркет» 20000 грн.
Разнорабочий Sika Footwear, компанія договірна
Різноробочий на виробництво ФЛП Сапожникова В.В. 20000 грн.
Швачка ТОВ «Корсунь-Шевченківськ... договірна
Аргонщик (TIG, MMA, MIG) ФЛП Алексеенко С.С. 50000 грн.
Конструктор швейного виробництва ТДВ Трембіта 15000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: