Вакансія Офіс-менеджер, помічник бухгалтера, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Офіс-менеджер, помічник бухгалтера (Вотранс Логістик). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Офіс-менеджер, помічник бухгалтера

На 30.03.2026 в нашій базі:  255 вакансій,   2259 резюме

Вакансія: Офіс-менеджер, помічник бухгалтера (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Луцьк
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Ми, транспортно-експедиційна компанія ТзОВ "Вотранс Логістик" шукаємо в команду відповідального та організованого співробітника на посаду офіс-менеджера, помічника бухгалтера.<br /></p> <p>Обов'язки:</p> <ul><li>Ведення поточної діяльності (основний вид діяльності підприємства — вантажні перевезення), </li><li>Допомога бухгалтеру у веденні бухгалтерського обліку (послуги перевезення, прихідні накладні);</li><li>Підтримка організації внутрішнього обліку та документообігу; <br /></li><li>Організація робочого простору офісу, контроль за офісними постачаннями (замовлення канц.товарів, засобів для прибирання, води);<br /></li><li>Виконання інших повсякденних адміністративних завдань.<br /></li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Вища/середня освіта;</li><li>Досвід роботи в офісній адміністрації / на виписці документів;</li><li>Знання 1С:7 Бухгалтерія (акти наданих послуг, прихідні накладні), Exel та Word;</li><li>Відповідальність, уважність до деталей, акуратність в роботі з документами.</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Офіційне працевлаштування та конкурентну заробітну плату;</li><li>Можливості для кар'єрного зростання та професійного розвитку;</li><li>Дружній колектив та комфортні умови роботи.</li></ul><p>Графік роботи: з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.</p> <p>Надсилайте резюме, телефонуйте — будемо раді Вас бачити в нашій команді!</p> <p>Контактна особа: ... Лариса<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер (для викладання на курсах) Тренд навчальна студія 6000 грн.
Бухгалтер IPC Україна 40000 грн.
Економіст з праці КНП «КОЛ КОР» 17848 грн.
Бухгалтер 17 ОВМБр ім. Костянтина П... 25000 грн.
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Бухгалтер з обліку матеріальних цінностей 427 окрема бригада безпіл... 50000 грн.
Кошторисник RemontnikUA 15000 грн.
Бухгалтер «ТД «Фреш Маркет» договірна
Провідний бухгалтер відділу податкового обліку та звітності Філія «Приміська пасажирс... 14800 грн.
Юрист, Комплаєнс- менеджер СК «Експо Страхування» договірна







Jobs.ua рекомендує переглянути: