Вакансія Помічник маркетолога, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Помічник маркетолога (Only My Granola ). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Офісний персонал / Помічник маркетолога

На 25.02.2024 в нашій базі:  208 вакансій,   2114 резюме

Вакансія: Помічник маркетолога (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:17000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p> Вакансія: <strong><strong>Помічник маркетолога<br />  <br /></strong></strong>м. Дніпро (вул. Журналістів)<br /><br />Повна зайнятість.<br />Графік пн-пт 09:00 — 18:00 (година перерви).<br /> Заробітна плата: 17 000 грн. (може зростати, відповідно рівню кваліфікації)<br />  </p> <p><strong>Опис посади:<br /></strong></p> <p>          В зв'язку з постійним розширенням бізнесу, ми шукаємо Помічника Маркетолога для нашої команди<strong><strong>. </strong></strong>Це людина, яка має бажання розвиватися професійна та допомагати у розвитку цікавих проектів, брати активну участь у  розробці та реалізації маркетингових стратегій.<br /><br /><strong>Про нас:</strong><br />  <br />      Компанія Only My Granola — займаємося виробництвом та продажу натуральної граноли. Ми №1 на ринку України з продажу даної продукції в Інстаграмі. Сумарно маємо більше ніж 350 тис підписників та понад 50 тис замовлень на рік.<br />       У нас дружня, динамічна робоча атмосфера, а також сучасний та розуміючий керівник. Маємо цікаві проекти, та масштабні плани, орієнтовані на високі стандарти якості. <br />Ставимо перед собою мету зробити здорове харчування доступним для всіх.<br /> Ми займаємося професійним розвитком команди, завдяки чому в компанії є кар'єрний ріст та можливість реалізувати себе.<br /><br />  <strong>Вимоги:<br /></strong></p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді або в суміжній сфері;      <p></p> </li><li> Креативність, стратегічне мислення та бажання вчитися та розвиватися;      <p></p> </li><li> Ефективність а відповідальність, орієнтованість на результат;      <p></p> </li><li> Навички  багатозадачності та швидкість виконання завдань;      <p></p> </li><li> Навички  роботи з соціальними медіа платформами ; <br /> </li><li>Знання інструментів Google таблиць.<br />  </li></ul><p><strong><strong>Задачі:</strong></strong> <br />      <br />*** Виконання завдань від маркетолога та участь у реалізації плану розвитку спільно з командою; <br /> <br />*** Підтримка маркетингових проектів, включаючи розробку та реалізацію рекламних матеріалів;<br />      </p> <p> *** Управління контентом на наших соціальних медіа платформах та веб-сайті;<br />      </p> <p> *** Заповнення показників у маркетингових таблицях з аналітикою;<br />      </p> <p> *** Розробка та збір матеріалів для нових проектів.  <br /><br /> <br /><strong>Ми пропонуємо:</strong><br />      </p> <p> - Комфортний графік пн-пт 09:00 — 18:00 (година перерви);<br />  </p> <p> - Конкурентоспроможну та стабільну заробітну плату;  <br />  </p> <p> - Можливість брати участь у творчих та інноваційних проектах;<br /><br />- Оплачуваний тестовий період;<br /><br /></p> <p> - Професійний розвиток та кар'єрний ріст.<br /><br />         Приєднуйтесь до нашої енергійної та талановитої команди "Only My Granola" і допоможіть нам зробити світ трішки смачнішим!<br /><br /></p> <p> <strong><strong>Якщо Ви зацікавлені — відправляйте резюме або телефонуйте!<br />  </strong></strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Адміністратор Мережа Готелів Манго, Анг... 16500 грн.
Адміністратор в готель у Київ Мережа Готелів Манго, Анг... 16500 грн.
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 25000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 35000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Спеціаліст з продажу нерухомості-рієлтор (Салтівка) Салтівське агентство неру... 50000 грн.
Диспетчер транспортного отдела ТОВ ТТК Нова Україна 20000 грн.
Помічник менеджера з продажу СЭА 20000 грн.
Бухгалтер ФОП ФОП Лагута С.А. 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: