Вакансія Продавець-консультант у магазин ECCO ТРЦ "Блокбастер", Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Продавець-консультант у магазин ECCO ТРЦ "Блокбастер" (ТОВ «Інтертоп Україна»). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Продавець-консультант у магазин ECCO ТРЦ "Блокбастер"

На 09.12.2023 в нашій базі:  194 вакансій,   2116 резюме

Вакансія: Продавець-консультант у магазин ECCO ТРЦ "Блокбастер" (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:13000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Привіт! <strong>Ми - INTERTOP Ukraine</strong>. У зв'язку з відкриттям магазинів Ecco, Geox, Timberland, Skechers, Marc O'Polo, Armani Exchange, The North Face, Vans ми шукаємо <strong>продавців-консультантів у свою fashion-сім'ю.</strong></p> <p><strong>Ти - людина INTERTOP, якщо:</strong> </p> <ul><li>Любиш працювати в команді та допомагати людям</li><li>Готовий(-а) транслювати ідеї бренду іншим</li><li>Мрієш стати частиною чогось більшого</li><li>Прагнеш не заганяти собі біля рамки, а розкривати свої таланти</li></ul><p><strong>Чому з INTERTOP Ukraine тобі сподобається?</strong></p> <ul><li>Крутезна команда: драйв, взаємоповага та здоровий змагальний дух</li><li>Прозора та справедлива система мотивації</li><li>Оплачувана відпустка та лікарняні</li></ul><p><strong>А ще персоналії INTERTOP: </strong></p> <ul><li>Навчаються у найдрайвовіших бізнес-тренерів</li><li>Постійно зростають: ми часто пропонуємо нашим людям вищі посади у магазинах або офісі компанії</li><li>Мають круті корпоративні скидки</li><li>Першими дізнаються про сучасні тренди та нові колекції легендарних брендів</li><li>Завжди у темі життя компанії: ми регулярно проводимо внутрішні заходи, де ділимося досягненнями та планами</li></ul><p><strong>Приєднуйся до команди персоналій INTERTOP! </strong>Будемо разом робити те, про що мріяли і те, про що мріяти навіть не могли!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник маркетолога Only My Granola 17000 грн.
Менеджер по продажам ЧП Малюка С. И. 15000 грн.
Менеджер з продажу Verocasa 25000 грн.
Ріелтор, менеджер з продажу нерухомості Агенція нерухомості «LTD ... 25000 грн.
Регіональний менеджер (супровід проєктів франшизи) Павловська Наталія Євгені... 30000 грн.
Пекар Павловська Наталія Євгені... 16000 грн.
Регіональний керівник Павловська Наталія Євгені... 40000 грн.
Менеджер-комплектувальник інтернет-магазину L-shop.ua интернет-магази... 18000 грн.
Продавець консультант Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Продавец азс в Германии ФОП Ачкасов Є.А. договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: