Вакансія Тренер по шахматам, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Тренер по шахматам (Центр сімейного дозвілля (ФОП Кобець О.С.)). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Наука, освіта, переклади / Тренер по шахматам

На 22.05.2024 в нашій базі:  204 вакансій,   2138 резюме

Вакансія: Тренер по шахматам (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Центр сімейного дозвілля по проспекту Науки (Голосіївський район) шукає тренера по шахматам для дітей. </strong><br /><br /><strong></strong><strong>Кого ми чекаємо:</strong></p> <ul><li>людину, яка може та любить навчати дітей та отримує задоволення від цього;</li><li>людину, яка буде робити якісну та цікаву подачу матеріалу для дітей, </li><li>людину, здатну розуміти потреби учнів в навчанні та вміти організовувати заняття в залежності від цих потреб.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong><br /></p> <ul><li>повна вища освіта;</li><li>досвід роботи викладання (від 2 років);</li><li>грамотна мова (володіння українською мовою);</li><li>поважне ставлення до дітей та дорослих, відповідальність, порядність, стресостійкість, доброзичливість, пунктуальність та дисциплінованість.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Часткова зайнятість (гнучкий графік). Графік роботи оговорюється.</li><li>З/п за домовленістю (оговорюється на співбесіді). Премії за результатами роботи.</li><li>Комфортні умови праці, дружній колектив, своєчасна оплата.</li></ul><p>Будемо раді бачити позитивну і бажаючу розвиватися у викладацькому напрямку людину!</p> <p>Якщо вас зацікавила наша пропозиція та ви готові працювати у нашому Центрі, надійшліть ваше резюме із зазначенням бажаної заробітної плати за адресою: обов’язково з Вами зв’яжемось!</p> <p>Чекаємо Ваші резюме або дзвінок!<strong></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Методолог дитячих IT-курсів Game IT School Chuguev договірна
Секретар Приватна школа «Харківськ... 13000 грн.
Удаленный (внештатный) переводчик румынского Национальная сеть бюро пе... 30000 грн.
Викладач англійської мови Flash 17000 грн.
Вчитель англійської, репетитор ФОП Козак Н.В. 25000 грн.
Практичний психолог КЗ ХІРЦ №2 7000 грн.
Викладач-методист на напрям "Право та Міжнародне право" Школа майбутніх магістрів 20000 грн.
Нейропсихолог, педагог з сенсорної інтеграції Логопедический центр Нейр... 40000 грн.
Логопед дефектолог Логопедический центр Нейр... 40000 грн.
Викладач курсу "Перукар-модельєр" ІнфоТех, Навчальний центр 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: