Вакансія Менеджер музичного напрямку, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Менеджер музичного напрямку («Лайтек Украина»). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Дизайн, творчість / Менеджер музичного напрямку

На 22.09.2023 в нашій базі:  252 вакансій,   2766 резюме

Вакансія: Менеджер музичного напрямку (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Міжнародній Компанії (Україна, Східна Європа, Азія), яка займається продажем професійного музичного обладнання та інструментів, потрібен <strong>менеджер музичного напрямку.</strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>Музична освіта або захоплення грою на музичному інструменті;</li><li>Аналітичне мислення;</li><li>Самоорганізація;</li><li>Базове розуміння маркетингових інструментів, які використовуються для просування брендів;</li><li>Грамотне усне та письмове мовлення, також володіння англійською на рівні не нижче Pre-Intermediate;</li><li>Необхідні якості: навчання та організованість;</li><li>Системність у роботі;</li><li>Високий рівень комунікабільності;</li><li>Активна життєва позиція.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Комунікація з виробниками, ведення переговорів, формування замовлень;</li><li>Розробка стратегій просування брендів, формування ціноутворення, просування на ринку України та Казахстану існуючих та нових (ще не відомих на ринку) брендів;</li><li>Складання описів товарів на основі описів, представлених виробниками;</li><li>Консультування та навчання співробітників та клієнтів компанії;</li><li>Планування та звітність.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік роботи ПН-ПТ (в офісі) 9.30−18.00;</li><li>ставка 30 000 грн + KPI;</li><li>підтримка і наставництво з боку досвідчених колег;</li><li>14 днів оплачувана відпустка та 10 днів корпоративних зимових канікул;</li><li>Оплачуваний мобільний зв’язок.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Флорист Flora vip Lux 800 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Фахівець 3D-друку Роял Інтеграція 15000 грн.
Художник Шаржист JobForArtist 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: