Вакансія Комірник-комплектувальник, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Комірник-комплектувальник (СП Оптима Фарм ). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Логістика, доставка, склад / Комірник-комплектувальник

На 20.07.2024 в нашій базі:  216 вакансій,   2143 резюме

Вакансія: Комірник-комплектувальник (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» один з провідних дистриб’юторів медичних препаратів та товарів медичного призначення, яка успішно працює з 1994 року на ринку України шукає комірника (комплектувальника).</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Вміння якісно працювати у швидкому темпі;</li><li>Фізична витривалість без шкідливих звичок;</li><li>Відповідальність, уважність, дисциплінованість;</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Робота із сканером (навчаємо);</li><li>Комплектація товару;</li><li>Контроль зібраних замовлень;</li><li>Розміщення та переміщення товару на складі;</li><li>Участь у проведенні інвентаризації.</li></ul><p><strong>Пропонуємо умови:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування з 1-го робочого дня згідно з КЗпП України;</li><li>Своєчасну, стабільну та високооплачувану заробітну плату;</li><li>Сучасний та автоматизований склад, комфортні умови праці;</li><li>Забезпечення уніформою;</li><li>Підтримка наставника у процесі адаптації;</li><li>Робота в молодому та дружньому колективі;</li><li>Професійний розвиток та кар'єрне зростання.</li></ul><ul><li>П’ятиденний робочий тиждень: пн.-пт;</li><li>Розвозка працівників.</li></ul><p><strong>Місце розташування: вулиця Аеропортівська, 4 </strong>(район 6 км. Овідіопольскої дороги)</p> <p><strong>..1 Анастасія</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Експедитор UVK Інтернешнл 14000 грн.
Вантажник на сухий склад UVK Інтернешнл 20000 грн.
Комплектувальник товару UVK Інтернешнл 32000 грн.
Комплектувальник-пакувальник ТОВ «Інпак» 22000 грн.
Водій навантажувача (вантажник) ТОВ «Інпак» 24000 грн.
Водій кат. “C”, для перевезення вантажів по Києву. Королевич В. СПД 26000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: