Вакансія Комірник-комплектувальник, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Комірник-комплектувальник (СП Оптима Фарм ). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Логістика, доставка, склад / Комірник-комплектувальник

На 22.09.2023 в нашій базі:  252 вакансій,   2766 резюме

Вакансія: Комірник-комплектувальник (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» один з провідних дистриб’юторів медичних препаратів та товарів медичного призначення, яка успішно працює з 1994 року на ринку України шукає комірника (комплектувальника).</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Вміння якісно працювати у швидкому темпі;</li><li>Фізична витривалість без шкідливих звичок;</li><li>Відповідальність, уважність, дисциплінованість;</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Робота із сканером (навчаємо);</li><li>Комплектація товару;</li><li>Контроль зібраних замовлень;</li><li>Розміщення та переміщення товару на складі;</li><li>Участь у проведенні інвентаризації.</li></ul><p><strong>Пропонуємо умови:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування з 1-го робочого дня згідно з КЗпП України;</li><li>Своєчасну, стабільну та високооплачувану заробітну плату;</li><li>Сучасний та автоматизований склад, комфортні умови праці;</li><li>Забезпечення уніформою;</li><li>Підтримка наставника у процесі адаптації;</li><li>Робота в молодому та дружньому колективі;</li><li>Професійний розвиток та кар'єрне зростання.</li></ul><ul><li>П’ятиденний робочий тиждень: пн.-пт;</li><li>Розвозка працівників.</li></ul><p><strong>Місце розташування: вулиця Аеропортівська, 4 </strong>(район 6 км. Овідіопольскої дороги)</p> <p><strong>..1 Анастасія</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Працівник косметичного складу OTTO Work Force 35600 грн.
Вантажник М'ясопереробне підприємст... 8000 грн.
Укладальник-пакувальник М'ясопереробне підприємст... 10000 грн.
Кур?єр з автомобілем Приватне підприємство «Те... 13500 грн.
Начальник відділу поштового зв'язку Вінницький обласний центр... 7475 грн.
Комірник Вінницький обласний центр... 6700 грн.
Завідувач складу Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Комірник Тайкун 15000 грн.
Водитель С+E, D. Чехия Martin 105000 грн.
Водії категорії "СЕ" Автотранспортна компанія ... 60000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: