Вакансія Працівник електронних компонентів LG Energy Вроцлав, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Працівник електронних компонентів LG Energy Вроцлав (Well Work Service (ФОП Холостенко В.В.)). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Виробництво / Працівник електронних компонентів LG Energy Вроцлав

На 19.06.2024 в нашій базі:  203 вакансій,   2145 резюме

Вакансія: Працівник електронних компонентів LG Energy Вроцлав (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:48000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Працівник електронних компонентів  LG Energy <br />Фірма є одним з найбільших виробників деталей та з'єднань для акумуляторів ? Tesla, BMW, Jaguar.</p> <p><strong>Коротко про основне</strong></p> <p>Заробітна плата 19,20 зл/год нетто -24,00 зл/год нетто( з сертифікатом )+ премії !<br />Робота по 12 годин в день, 240-288 год/міс;<br />Для чоловіків, жінок та пар<br />Віза/біо або будь який паспорт (з печаткою в?їзду в Польщу, довідкою з Ужонду + PESEL);<br />Офіційне працевлаштування за договором Umowa Zlecenie;<br />Проживання безкоштовне;<br />Biskupice Podgórne (10 км Вроцлав).</p> <p><strong>ЗАРОБІТНА ПЛАТА</strong><br />24,00 зл/год нетто з сертифікатом резидента України (5400-6480 в міс нетто);<br />19,20 зл/год нетто.<br />Можливість податись безкоштовно на Карту Побиту, та залишитись на більш довший термін перебування!<br />Також є можливість кар'єрного росту і оформитись напряму на завод LG!премії <br />+ 100 злотих нетто (за роботу у святкові дні, такі як Великдень, Різдво)<br />+ 100/200 злотих нетто (за досягнення виробничої мети)<br />+ 400 злотих нетто (можливість отримання щотижневих авансів)<br />+ 1000 злотих нетто бонуси на карті (щоквартальний бонус на електронну техніку та продукти).</p> <p><strong>Графік роботи</strong><br />• 240-288 робочих годин;<br />• робота по 12 годин, 4дні робочих / 2 вихідних (додатково можна виходити у вихідні).</p> <ul><li>Обов'язки:</li><li>-контроль якості,маркування;</li><li>-укладання матеріалу на лінію;</li><li>-монтаж компонентів;</li><li>-обслуговування машини по обґортці і т.д.;</li><li>-підтримання чистоти на робочому місці;</li></ul><p><strong>ДОДАТКОВІ УМОВИ</strong><br />• Робочий одяг видають на заводі: взуття, комбінезон, рукавички, кепка.</p> <p> Місце роботи<br />• Biskupice Podgórne (10 км Вроцлав)</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Механік (оператор прес машини) ТОВ «Золотий мандарин Ква... 30000 грн.
?Різнороб ТОВ «Золотий мандарин Ква... 20000 грн.
Зварювальник ТОВ «Золотий мандарин Ква... 28000 грн.
Слюсар-ремонтник ТОВ «Золотий мандарин Ква... 30000 грн.
Формувальник бетонних виробів ТОВ «Золотий мандарин Ква... 20000 грн.
Різнороб на розкол блоку ТОВ «Золотий мандарин Ква... 18000 грн.
Токар-універсал Торнадо Торкрет договірна
Маляр-слюсар порошкового фарбування ООО фирма «Техник» 18000 грн.
Водій вантажного транспорту кат. С, Е. ЧП «Данило транс» 25000 грн.
Водій вантажного транспорту кат. С, Е. в м. Бровари ЧП «Данило транс» 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: