Вакансія Лідогенератор, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Лідогенератор (Soft Industry Ltd.). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії IT, WEB фахівці / Лідогенератор

На 05.06.2023 в нашій базі:  190 вакансій,   2723 резюме

Вакансія: Лідогенератор (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Житомир
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Soft Industry Alliance</strong> — українська IT-компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення, веб-сайтів, додатків. </p> <p>Компанія успішно працює на міжнародному IT-ринку з 2000 року. Наші клієнти — компанії із Західної Європи, США, України. В нашій команді відкривається позиція Л<strong>ідогенератора.</strong></p> <p>Ти командний гравець, націлений нарезультат? Стресостійкий, врівноважений, маєш гарні комунікативні навички? В тебе аналітичний склад розуму та розвинені навички пошуку? Якщо ти відповів так на усі ці питання, тоді тобі до нас у компанію)</p> <p>Ми будемо ідеально доповнювати один одного, якщо ти маєш:<br /></p> <p><strong>1. </strong><strong>1+ рік на посаді менеджера з лідогенерації в IT компанії (саме в outstaff/outsource направленні)</strong></p> <p><strong>2. Досвід роботи в Manufacturing, E-commerce та інших сегментів ринку, визначення ЦА та їх проблем і т.д.</strong></p> <p>3. Бажаний досвід в розробці ICP (Ideal Customer Profile) та аналізу нових індустрій.</p> <p><strong>4. Досвід роботи із інструментами по лідогенерації: Linkedin Helper, Snovio, Apollo, Zoominfo, Crunchbase, Sales Navigator та інші.</strong></p> <p>5. Досягання поставлених цілей та виконання KPI в повному обсязі.</p> <p><strong>6. Розуміння повного циклу лідогенерації,  а налаштування автоматизації в Email/Linkedin/Upwork буде величезним ПЛЮСОМ</strong></p> <p>7. Знання англійської Intermediate (B1) та вище, усний та письмовий рівень.</p> <p>8. Досвід роботи із CRM системами, пакетом офісу Microsoft 365, Teams та інші.</p> <p></p> <p><strong>Основні завдання:</strong></p> <p>1. Знаходити нових клієнтів через різні канали (Email/Linkedin etc.) на основі профілю Ideal Client Profile.</p> <p>2. Проводити аналіз потреб та визначати больові точки потенційних клієнтів;</p> <p>3. Створювати ланцюжки листів (Email/Linkedin) та відпрацьовувати знайдені компанії</p> <p>4. Обробляти відповіді: комунікація з Лідами, робота із запереченнями, планування зустрічей тощо.</p> <p>5. Організовувати зустрічі: координація зустрічей сейлз менеджера з Лідом (можливі попередні інтро-дзвінки)</p> <p>6. Проводити кваліфікацію потенційних клієнтів</p> <p>7. Виконувати поставлені завдання та KPI в команді</p> <p></p> <p><strong>Буде плюсом</strong></p> <p>1. Здатність налагоджувати професійну комунікацію із різними людьми;</p> <p>2. Бажання до вдосконалення та зростання у професійній галузі;</p> <p>3. Знання процесу розробки програмного забезпечення та принципів соціальних мереж;</p> <p>4. Освіта та досвід життя в англомовній країні;</p> <p>5. Бажання розвиватися як менеджер з продажу.</p> <p><strong>Зацікавлений?:) Тоді швидше виходь на зв’язок і надсилай CV, ми вже чекаємо на тебе!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Контент менеджер сайту Єпіфанцева Інна Вікторівн... 13000 грн.
Мастер по ремонту компьютеров Smart-Service, сервисный ... 25000 грн.
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
C# .net developer CML Team 100000 грн.
Php developer CML Team 100000 грн.
Node.js developer willing to become Full-stack CML Team 100000 грн.
Контент менеджер Новик Олена 10000 грн.
Інженер-розробник програмного забезпечення для мікроконтроле... ООО «ДП Укргазтех» 25000 грн.
Unity Developer QuliSoft 61000 грн.
QA manual engineer CML Team 100000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: