Вакансія Контент менеджер, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Контент менеджер (Lasermark). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Офісний персонал / Контент менеджер

На 01.02.2023 в нашій базі:  129 вакансій,   2621 резюме

Вакансія: Контент менеджер (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:8000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія знаходиться в Солом'янському районі, біля Севастопольської площі, і ми шукаємо людину, яка мешкає недалеко від нас (це принципово, їздити з другого кінця Київа в сьогоденних реаліях - не варіант).</p> <p></p> <p>Вимоги:</p> <p>- Вміння працювати з таблицями,</p> <p>- Розуміти як відредагувати, вивантажити та завантажити прайс</p> <p>- Розуміти, що таке ключові слова, як оптимізувати опис товару</p> <p>- Вміння писати (хоча б базове)</p> <p>- Вміння працювати та вирішувати завдання без стусану керівника</p> <p><br /></p> <p>Посадові обов'язки:</p> <p>- Внесення змін, доповнень та оптимізація описів існуючих позицій </p> <p>- Додавання нових позицій, коригування цін, наявності</p> <p>- Бажання працювати, вчиться та заробляти гроші.</p> <p><br /></p> <p>Умови роботи:</p> <p>- Робота в офісі з 10 до 17 з понеділка по п'ятницю</p> <p>- Випробовувальний термін 1 міс. – на час випробувального терміну ставка 8 тис.</p> <p>- Потім – ставка (розмір обговорюється) + % від замовлень на платформах, якими ви займатиметеся (замовлення є і зараз, але їх могло б бути більше)</p> <p>- Зарплата виплачується без затримок, є генератор та робочий інтернет.</p> <p><br /></p> <p>Колектив маленький, не конфліктний, чай та кава в офісі.</p> <p>Робота не складна, але потребує уважності, посидючості та певних знань. Якщо ви не знаєте, принаймні, що таке exel, працювати у вас не вийде. І ще - це не робота з контекстом і не реклама в соцмережах, не творчі статті.</p> <p></p> <p>Як показав наш досвід, найкраще працюють дівчата з дітьми (але це не точно))). У будь-якому випадку будемо раді знайти свою людину (у нас маленький сталий колектив, в котрому люди працюють роками, і хотілося б це продовжувати)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Офіс-менеджер UA Invest Capital Group l... 15000 грн.
Менеджер турагентства Аккорд-тур договірна
Помічник в офіс Sarafan 13000 грн.
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Менеджер з продажів Акфикс Украина 15000 грн.
Адміністратор хімчистки Clinnity договірна
Спеціаліст з тендерних закупівель та супроводу комерційних з... ТОВ "ЕКСПЕРТ СЕРВІС-Т" 9500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: