Вакансія Асистент стоматолога, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Асистент стоматолога (ХмельницькІнтерМед). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Медицина, фармацевтика / Асистент стоматолога

На 05.10.2022 в нашій базі:  100 вакансій,   2519 резюме

Вакансія: Асистент стоматолога (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>ХмельницькІнтерМед - сучасна і професійна стоматологія у місті Хмельницький. Ми маємо успішний досвід роботи в понад 27 років, працюємо з найсучаснішим обладнанням, і постійно вдосконалюємось!</p> <p><br /></p> <p>Ми шукаємо висококваліфікованих фахівців у нашу команду, і саме зараз відкрита вакансія асистента стоматолога</p> <p><br /></p> <p>Умови роботи:</p> <p>- Сучасна стоматологічна клініка в центрі м. Хмельницький</p> <p>- Стабільний і злагоджений колектив професіоналів</p> <p>- Офіційне працевлаштування</p> <p>- Сучасне обладнання та матеріали</p> <p>- Гідна заробітна плата, відповідно до навичок та вмінь</p> <p><br /></p> <p>Вимоги:</p> <p>- Медична освіта</p> <p>- Бажання працювати і вчитися</p> <p>- Досвід роботи асистентом стоматолога або медсестрою</p> <p>- Порядність, ввічливість, охайність</p> <p>- Знання санітарно-гігієнічних норм</p> <p>- Проведення дезінфекції, передстерилізаційного очищення та стерилізації інструментів</p> <p><br /></p> <p>Обов’язки:</p> <p>- підготовка робочого місця та кабінету перед лікувальним процесом</p> <p>- участь у лікуванні пацієнтів за принципом «роботи в чотири руки»</p> <p><br /></p> <p>Якщо Вас зацікавила наша вакансія, відправляйте свої резюме на пошту або телефонуйте за номером ...89. Будемо раді поспілкуватись і доповнити нашу команду новим чудовим співробітником</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Акушерка ДНУ «Центр інноваційних м... 13000 грн.
Фармацевт ФЛП Карнаух С. Е. 10000 грн.
Доглядальниця-опікунка в Німеччину Keep Work 47000 грн.
Прибиральниця в аптеку (Гната Юри, 7а) КП «Фармація» 6700 грн.
Доглядальниця з прживанням, м. Дарниця Дом счастья 22000 грн.
Доглядальниця-Компаньйонка, м.Голосіївська Дом счастья договірна
Сестра медична Вінницький обласний центр... 6800 грн.
Отоларинголог (взрослый и детский) Медицинский центр «Веслав... договірна
Сиделка вахтовый график Домашний сервис 28600 грн.
Сиделка 3 дня в неделю Домашний сервис 13200 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: