Вакансія Доглядальниця в Німеччину, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Доглядальниця в Німеччину (CarenaUkraine). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Домашній сервіс / Доглядальниця в Німеччину

На 23.09.2023 в нашій базі:  252 вакансій,   2766 резюме

Вакансія: Доглядальниця в Німеччину (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:48000 грн
  • Місто:Чернівці
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>«CarenaUkraine» </strong> - це представник компанії «CarenaBulgaria», яка займається наданням послуг у сфері догляду за людьми похилого віку в Німеччині.</p> <p><strong>Наші послуги є безкоштовними!</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Жінка, чоловік;</li><li>Обов'язкове знання німецької мови на побутовому рівні (А1-В2), (є можливість вивчати мову на наших онлайн-курсах);</li><li>Бажано досвід доглядальниці за людьми похилого віку.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Безкоштовна пропозиція вакансії.</li><li>Оплата від 1200 і вище € на місяць, в залежності від вимог на вакансії та потреб клієнта.</li><li>Проїзд, проживання та страхування за рахунок роботодавця.</li><li>Підбір клієнта за Вашою згодою відповідно до Ваших навичок, вмінь та досвіду.</li></ul><p>За детальною інформацією щодо працевлаштування звертайтесь:</p> <p>з понеділка по п'ятницю, з 10.00до 18.00</p> <p><strong><strong>...50</strong> </strong><strong>Наталія</strong></p> <p><strong><strong>...52</strong>   Олександра</strong></p> <p><strong><strong>....03</strong>   Юлія</strong></p> <p>Для осіб без знання німецької мови є можливість її вивчати на наших онлайн курсах, спрямованих саме на сверу догляду за особами похилого віку.</p> <p>Наш сайт    <strong>carena.com.ua</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
ДДомробітниця в будинок 200 кв.м, 5/2, Дарницький район Дом счастья 28000 грн.
Водій в сім'ю, 5/2, м. Почайна Дом счастья 38000 грн.
Садівник - господарник, 7/7 або 14/14 з проживанням, с. Підг... Дом счастья 27000 грн.
Няня хлопчика 2 роки, 3/3 без проживання, м. Мінська Дом счастья 27000 грн.
Няня для дитини 3, 5 роки, 6/1 або накопичувальні вихідні з ... Дом счастья 48000 грн.
Няня для двійні, ?6 місяців, 5/2, м. Шулявська Агентство домашнего персо... 50000 грн.
Доглядальниця для літньої людини з хворобою Паркінсона, 7/7 ... Агентство домашнего персо... 22500 грн.
Домробітниця в будинок 300 кв.м, 5/2, Жуляни Агентство домашнего персо... 32000 грн.
Няня для хлопчика 2,4 роки та дівчинки 8 років, 5/2 (2 полов... Агентство домашнего персо... 35000 грн.
Садівник - господарник в сім'ю, 4 дні в тиждень, с. Нові Без... Агентство домашнего персо... 32000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: