Вакансія Завідувач відділу в музеї, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Завідувач відділу в музеї (Музей театрального, музичного та кіномистецтва ). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Наука, освіта, переклади / Завідувач відділу в музеї

На 05.06.2023 в нашій базі:  190 вакансій,   2723 резюме

Вакансія: Завідувач відділу в музеї (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛУ КІНО</strong></p> <p><strong><strong>Кваліфікаційні вимоги.</strong></strong></p> <ul><li><strong><strong></strong></strong>Повна вища освіта (кінознавство). </li><li>Стаж музейної роботи на посадах керівників нижчого рівня (сектору, відділу): для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.<strong></strong></li><li>впевнений користувач ПК (Додатки Google, MC Office); знайомство з автоматизованими системами обліку;</li><li>наявність наукових праць, наукового ступеня та знання англійської буде перевагою.</li></ul><p><strong></strong><strong>Завдання та обов’язки.</strong> Здійснює наукове керівництво відділом (сектором) під час дослідження самостійних тем, проводить наукові дослідження і розроблення складних і відповідальних тем. Організовує збирання наукової інформації за темою, проводить аналіз, теоретичне узагальнення наукових даних, результатів експериментів і обстежень. Перевіряє правильність результатів, отриманих працюючими під його керівництвом. Бере участь у підвищенні кваліфікації працівників. Проводить екскурсії і читає лекції згідно із встановленими нормами. Забезпечує раціональну розстановку працівників відділу (сектору). Сприяє розвитку творчої ініціативи працівників і підвищенню їх кваліфікації. Контролює дотримання працівниками відділу (сектору) правил й норм охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту й правил внутрішнього трудового розпорядку.</p> <p><strong>Повинен знати:</strong> чинне законодавство в галузі культури; нормативні й керівні матеріали з питань музейної роботи; основи музеєзнавства; методику проведення екскурсійно-лекційної роботи та інших науково-освітніх заходів; тематику експозицій музею, тематику екскурсій, лекцій; передовий досвід науково-освітньої роботи вітчизняних і зарубіжних музеїв; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.</p> <p><strong>Особисті якості:</strong></p> <ul><li>комунікабельність;</li><li>креативність;</li><li>вмотивованість, відповідальність та зацікавленість в музейній роботі.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування</li><li>на період випробувального терміну — зарплата 7460 грн., в подальшому — за результатами роботи</li></ul><p>Резюме надсилати на /><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вчитель англійської мови Бойко, авторская школа договірна
Вчитель початкових класів Бойко, авторская школа договірна
Вихователь дитячого садка Бойко, авторская школа 400 грн.
Вихователь в дитячий садок Приватний дитячий садок М... 400 грн.
Няня в дитячий садок Приватний дитячий садок М... 400 грн.
Вожатий в денний табір Приватний дитячий садок М... 400 грн.
Вихователь дитячого садка Асоціація Дніпровських Ск... 10000 грн.
Вчитель трудового навчання Василівський ліцей Вигодя... 15000 грн.
Вчитель фізики Василівський ліцей Вигодя... 15000 грн.
Асистент учителя Василівський ліцей Вигодя... 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: