Вакансія Оператор контакт-центру (пасажирські перевезення), Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Оператор контакт-центру (пасажирські перевезення) (Likebus). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Логістика, доставка, склад / Оператор контакт-центру (пасажирські перевезення)

На 01.12.2021 в нашій базі:  83 вакансій,   1865 резюме

Вакансія: Оператор контакт-центру (пасажирські перевезення) (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10200 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Опис вакансії</strong></p> <p><strong>Компанія Likebus займається пасажирськими перевезеннями по Україні та за її межами вже більше 8 років. На сьогодні ми створили сильну команду фахівців, які віданні спільній справі. Ми у пошуках «своєї людини», яка допоможе нам надалі розвиватися і підкорювати нові маршрути.</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>уважність;</li><li>здатність швидко перемикати увагу.</li><li>хороша дикція та пам’ять;</li><li>високий рівень комунікативних навичок;</li><li>чемність;</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік роботи: доба через дві (в офісі з 8:00 до 20:00, віддалена робота з 20:00 до 8:00, за бажанням можна працювати в офісі також вночі).</li><li>Зарплата: 10200 грн + % від заброньованих квитків (10200-12000 грн). <strong>(Оператор контакт-центру не шукає покупців та не вмовляє купити квиток, а веде облік, здійснює бронювання).</strong></li><li>Офіційне працевлаштування в стабільній компанії.</li><li>Оплачуване стажування.</li><li>Відшкодування витрат на харчування.</li><li>Лояльне розуміюче керівництво та доброзичливий колектив.<br /></li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <p>1. Робота з програмою: відстеження продажів агентів та внесення інформації про продані квитки до адмін-панелі.</p> <p>2. Комунікація з агентами з питань змін на рейсах (затримка / скасування рейсу).</p> <p>3. Комунікація з водіями (повідомлення про пасажирів по шляху проходження, вирівнювання стикувальних рейсів (прискорити, пригальмувати), інформування про погодні умови / стан дорожнього покриття, контроль швидкісних режимів).</p> <p>4. Повідомлення відповідного начальника колони і механіка про поломку автобусу.</p> <p>5. Комунікація з пасажирами з питань поїздки (надання інформації шляхом спілкування по телефону / WatsApp / Viber про рейс, вартість поїздки; бронювання квитків, оформлення повернень, прийом зауважень і пропозицій).</p> <p>6. Робота з електронною поштою.</p> <p>7. Написання листів у рейс для водіїв.</p> <p><strong>Переважно вхідні дзвінки, спілкування в більшості випадків російською мовою.</strong></p> <p>Очікуємо резюме. =)</p> <p>Ірина · ....37</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

-->

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водії категорії "Е" ТОВ "Компанія Аякс" 18000 грн.
Оператор склада DHL, Упаковщик DHL Globus zp 28000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій-вантажник на "Mercedes- Sprinter" в м. Київ Торговая компания Я. Ж . 14000 грн.
Водій вантажних перевезень ЧП «Обуховгорвторресурсы» договірна
Гузчик-комплектовщик ТД ПОЛЯКОВ договірна
Водії кат. "В, С" ТД ПОЛЯКОВ договірна

-->


Jobs.ua рекомендує переглянути: