Вакансія Головний бухгалтер, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Головний бухгалтер (Укргаз). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

Вакансія: Головний бухгалтер (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Запоріжжя
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>«УКРГАЗ» — провідна приватна компанія з продажу високоякісного газомоторного палива (метан) через власні АГНКС і ПАГЗ на території України.</p> <p>Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі на посаду: «<strong>Головний бухгалтер»</strong><strong>!</strong></p> <p><strong>Наші очікування:</strong></p> <ul><li>Вища освіта (бухгалтерський облік, економіка підприємства);</li><li>Знання програм 1С 8 УТП, 1С ЗУП, Медок, MS Office, клієнт — банк;</li><li>Досвід роботи головним бухгалтером від 2-х років.</li></ul><p><strong>Ваші обов’язки:</strong></p> <ul><li>Повне своєчасне ведення бухгалтерського і податкового обліку;</li><li>Проведення реалізації, операції по касі (формування видаткових накладних, звіт про роздрібні продажі), РРО;</li><li>Формування податкових зобов’язань з ПДВ (виписка і реєстрація податкових накладних);</li><li>Подача статистичної звітності;</li><li>Супровід всіх видів перевірок (з праці, податків, охорони праці тощо);</li><li>Нарахування ЗП за підсумованим обліком робочого часу;</li><li>Управління бухгалтерською службою (в підпорядкуванні 1 бухгалтер).</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>конкурентну заробітну плату;</li><li>офіційне працевлаштування та соціальні гарантії</li><li>використання переваг корпоративного навчання та досягнення професійного зростання.</li><li>цікаву роботу в команді професіоналів;</li><li>підтримку колег і керівників в період адаптації.</li></ul><p>Шановний кандидат! Запрошуємо Вас стати частиною нашої дружної команди<strong>!</strong></p> <p><strong>Залишайте свої відгуки з побажаннями по заробітній платі та наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник бухгалтера ООО "САБ ЕНТЕРПРАЙЗ" договірна
Бухгалтер Светлана Тур договірна
Бухгалтер ФОП Мочалов Юрий Валерьев... договірна
Помічник бухгалтера HR TEAM 10000 грн.
Бухгалтер на участок реализации ТК Вариатор 12000 грн.
Менеджер по приему и обработке заказов Goodwin 14000 грн.
Стоматолог-ортопед (Позняки, Оболонь) Люми-Дент, ТОВ договірна
Бухгалтер Коханевич Людмила Петрівн... договірна
Бухгалтер ВСІ Двері 17000 грн.
Головний бухгалтер (для викладання на курсах) Навчальна студія Тренд 4000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: