Вакансія Рабочий на завод систем обогрева, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Рабочий на завод систем обогрева (DiLakViV Sp. z o. o). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Виробництво / Рабочий на завод систем обогрева

На 13.06.2021 в нашій базі:  90 вакансій,   1843 резюме

Вакансія: Рабочий на завод систем обогрева (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:27670 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ЗАВОД ПО ИЗГОТОВЛЕНИЮ СИСТЕМ ОТОПЛЕНИЯ</strong></p> <p><strong>ГДАНЬСК.</strong></p> <p>?набирает работников на следующие вакансии:</p> <p>-токарь;</p> <p>-оператор СNC;</p> <p>-гибщик/резчик металла;</p> <p>-шлифовщик на производственной ленте;</p> <p>-маляр порошковый; маляр с пульверизатором и кисточкой;</p> <p>-и все, кто умеет работать с металлом.</p> <p>?График работы:</p> <p>-три смены: с 6 до 14, с 14 до 22 и с 22 до 6, выходные дни всегда припадают на будние!</p> <p>-надчасы есть!</p> <p>-в месяц можно отработать в среднем по 250 часов.</p> <p>?Ставки:</p> <p>- Операторы CNC 18,5-19,5зл.</p> <p>- Остальные вакансии от 17зл. на старт </p> <p>?Работа в теплом цеху!</p> <p>?Жильё:</p> <p>Хостел в Гданске, 2 – 4 человека в комнате. Предоставляем, 550 +ком. оплаты c зарплаты.</p> <p>?Доезд:</p> <p>БЕСПЛАТНО предоставляем проездной по городу</p> <p>?Роба, обувь, средства индивидуальной защиты БЕСПЛАТНО</p> <p>?помогаем в изготовлении всех документов и помощь в получении карты побыта</p> <p> </p> <p><strong>Лиц заинтересованных, просим обращаться к Владимиру. Звонить на телефон</strong><strong>/</strong><strong>viber</strong><strong>: +...40 </strong> </p> <p><strong>Также можете оставить заявку на нашем сайте: </strong><strong>https:</strong><strong>//</strong><strong>ukraine.dilakviv.com.ua/</strong></p> <p> </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Мастер по ремонту радиоэлектронной техники ТСЦ Аладдин договірна
Телемастер ТСЦ Аладдин договірна
Электрик в аквапарк Аквапарк «Одесса» договірна
Пилорамник ТОВ Компанія Ліспостач 350 грн.
Комiрник-завхоз Эней Плюс 12500 грн.
Газоелектрозварювальник ТОВ «Автокар - 777» договірна
Сортувальник вторинної сировини Укрвторенергоресурс договірна
Сортувальник вторинної сировини Укрвторенергоресурс договірна
Сортувальник вторинної сировини Укрвторенергоресурс договірна
Сортувальник вторинної сировини Укрвторенергоресурс договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: