Вакансія Старший науковий співробітник музею, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Старший науковий співробітник музею (Музей театрального, музичного та кіномистецтва ). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Наука, освіта, переклади / Старший науковий співробітник музею

На 05.06.2023 в нашій базі:  190 вакансій,   2723 резюме

Вакансія: Старший науковий співробітник музею (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Старший науковий співробітник відділу історії театру</strong><br /></p> <p><strong>Вимоги</strong></p> <ul><li>освіта — вища (спеціальності — музеєзнавство, театрознавство, мистецтвознавство, історія);</li><li>стаж музейної роботи - не менше 3 років;</li><li>впевнений користувач ПК (Додатки Google, MC Office); знайомство з автоматизованими системами обліку;</li><li>наявність наукових праць та знання англійської буде перевагою.</li></ul><p><strong>Завдання та обов’язки. </strong></p> <ul><li>Здійснювати наукову роботу в галузі наукового комплектування фондів, науково-дослідної, експозиційної і науково-освітньої діяльності музею на основі індивідуального плану. </li><li>Вести наукову роботу з проблем, визначених профілем і планом роботи відділу, з урахуванням конкретної спеціалізації. У процесі досліджень складає наукові звіти, необхідний науково-довідковий апарат. Готує наукові праці, публікації за темою дослідження, бере участь у підготовці музеєграфічних і рекламних видань музею (путівників, буклетів тощо). </li><li>Здійснювати наукові консультації з кола питань, пов’язаних з проблематикою досліджень. </li><li>Комплектувати фонди музею матеріалами за профілем відділу, бере участь в їх каталогізації, систематизації, вивченні. </li><li>Брати участь у створенні експозиції і виставок, розробленні наукових довідок, концепцій, тематичних і тематико-експозиційних планів.</li><li>Здійснювати монтаж експозицій спільно з художниками. </li><li> Проводити екскурсії та читати лекції згідно з установленими нормами. Допомагати співробітникам музею в освоєнні екскурсійної тематики, розробленні методичної документації з науково-освітньої діяльності.</li><li>Брати участь у роботі наукових нарад, семінарів і конференцій.</li></ul><p><strong>Повинен знати:</strong> </p> <ul><li>чинне законодавство в галузі культури; нормативні і керівні матеріали з питань музейної роботи; </li><li>новітні дослідження і методичну літературу в галузі музеєзнавства, театрознавства; передовий досвід вітчизняних і світових музеїв; </li><li>норми охорони праці.</li></ul><p><strong>Особисті якості:</strong></p> <ul><li>комунікабельність;</li><li>креативність;</li><li>вмотивованість, відповідальність та зацікавленість в музейній роботі.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування</li><li><p>на період випробувального терміну — зарплата 7000 грн., в подальшому — за результатами роботи</p></li></ul><p><strong>Резюме  надсилати на адресу

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вчитель англійської мови Бойко, авторская школа договірна
Вчитель початкових класів Бойко, авторская школа договірна
Вихователь дитячого садка Бойко, авторская школа 400 грн.
Вихователь в дитячий садок Приватний дитячий садок М... 400 грн.
Няня в дитячий садок Приватний дитячий садок М... 400 грн.
Вожатий в денний табір Приватний дитячий садок М... 400 грн.
Вихователь дитячого садка Асоціація Дніпровських Ск... 10000 грн.
Вчитель трудового навчання Василівський ліцей Вигодя... 15000 грн.
Вчитель фізики Василівський ліцей Вигодя... 15000 грн.
Асистент учителя Василівський ліцей Вигодя... 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: