Вакансія Майстер цеху обладнання з нержавіючої сталі, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Майстер цеху обладнання з нержавіючої сталі (ТОВ «Володимир, Лтд»). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Виробництво / Майстер цеху обладнання з нержавіючої сталі

На 30.06.2025 в нашій базі:  231 вакансій,   2222 резюме

Вакансія: Майстер цеху обладнання з нержавіючої сталі (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:35000 грн
  • Місто:Дмитрівка (Києво-Святошинськ. р-н. Київьска обл.)
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p>Виробниче підприємство запрошує <strong>Майстра цеху</strong><br />Вимоги: ПК, AutoCad, ВО (технічна, бажано КПІ), ОР керівництва виробництвом металовиробів і управління людьми не менше 2-х років. Глибокі знання технології обробки листового металу (н/ж), аргоно дугового зварювання; знання принципів роботи верстатів з ЧПУ AMADA (гільйотина, згинальний, координатно -пробивний), фрезерні, токарні.<br />Стійкість у стресових ситуаціях, відповідальність, вміння самостійно приймати рішення, порядність, пунктуальність, грамотність<br />без шкідливих звичок<br />Обов'язки:<br />забезпечення дотримання технологічної та робочої дисципліни в цеху,<br />своєчасне виконання виробничих завдань.<br />організація навчання навичкам суміжних спеціальностей з тех.процесів (взаємозамінність)<br />контроль якості виробів, що випускаються<br />ефективне використання оснащення, інструменту,<br />у разі виробничої необхідності: вжити заходів щодо перестановки кадрів і перебудови виробничого процесу.<br />Робота спрямована на результат.<br />Умови:<br />Заробітна плата за домовленістю<br />5/2, час роботи: з 8.00 до 17,30<br />Компенсуємо проїзд від м. Нивки до роботи і назад - 1400 грн.<br /> телеграм, скайп</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:



Вакансія Компанія Зарплата
Газорізальник ООО Каупас Металл договірна
Кранівник на козловий кран старого зразка ООО Каупас Металл договірна
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірна
Газорезчик ООО Каупас Металл договірна
Газорізальник в Київ (Ст. м "Дарниця") ООО Каупас Металл договірна
Різальник металу на металобазу ТОВ Укрпромпроект 26000 грн.
Робітники у виробничий цех ТОВ «Ленбуд» договірна
Кравець, швачка, закрійник підгон та ремонт одягу в ательє Дом моды Вознесенской 35000 грн.
Слюсар-монтажник ООО «ТМК+» договірна
Слюсар-збиральник металопластикових виробів ТОВ «Альфа Пласт» 20000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: