Вакансія Адміністратор в художню студію, Рівне. Пошук роботи в Рівному - Робота Адміністратор в художню студію (Арт Студия «Творча Кухня»). Шукаю роботу в Рівному.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Рівному є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Рівному в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Рівному або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Рівному!

вакансії Рівному / вакансії Дизайн, творчість / Адміністратор в художню студію

На 05.06.2023 в нашій базі:  190 вакансій,   2723 резюме

Вакансія: Адміністратор в художню студію (в Рівне)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:9000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія Арт-студія «Творча Кухня шукає адміністратора на повну ставку для роботи в нашій студії у місті Києві. Ми шукаємо кандидатів з будь-яким рівнем досвіду.</p> <p>Основними обов’язками будуть:</p> <ul><li>забезпечення роботи студії;</li><li>прийом замовлень від клієнтів;</li><li>розміщення замовлень в системі;</li><li>взаємодія з клієнтами, відповідь на запитання щодо послуг;</li><li>контроль за роботою художників та іншого персоналу;</li><li>здійснення розрахунків з клієнтами;</li><li>підготовка звітності.</li></ul><p>Ми шукаємо людину, яка має відмінні комунікативні та організаційні здібності, вміє працювати в команді, а також має бажання розвиватися в сфері художньої індустрії. Ми пропонуємо плаваючий графік роботи.</p> <p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>Гнучкий графік.</li><li>15−18 робочих днів</li><li>Робочий день 10.00−21.00</li><li>Місце роботи: Художня Студія «Творча Кухня» — Позняки, м. Київ, вул. Срібнокільська, 3 Г, ТЦ «Інсільвер»</li><li>ЗП 9000−12000грн</li></ul><ul><li>Бажано художня освіта!</li></ul><p>В резюме, будь ласка, вкажить свої соцмережи.</p> <p></p> <p>Якщо ви зацікавлені в цій вакансії, надсилайте своє резюме!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Садівник Landscape Creator 25000 грн.
Швея Швейный цех на Теремках 12000 грн.
МАЙСТЕР ЮВЕЛІР в майстерню відкритого типу. СПД Барсук А.В. 20000 грн.
Контент менеджер Новик Олена 10000 грн.
Швея, полный цикл ФОП Зауриевна Лариса 12000 грн.
Гардеробниця в сім'ю, 1 раз в тиждень, м. Дружби Народів Агентство домашнего персо... 6000 грн.
Дизайнер одягу WorkHunter (ФОП Сорокіна ... 30000 грн.
Графічний дизайнер РА Марс 10000 грн.
Оператор в копіювальний центр Волонтир К.М. 7000 грн.
Проектний менеджер Vitamin ADV договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: